Zapalniczka Porsche PD 3 Srebrna

Zapalniczka Porsche PD 3 Srebrna


2,0 (1 Ocena)
573 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Porsche Design Studios jest dziełem człowieka stojącego za przełomowym Porsche 911, Ferdinanda Alexandra Porsche, i znajduje się w samym centrum najnowocześniejszego projektowania i tworzenia od lat 70. Spośród różnorodnej kolekcji dostępnych dziś akcesoriów do palenia, Zqpqlniczka Porsche Design PD 3 Silver jest ulubieńcem miłośników cygar na całym świecie.

Zespół Porsche Design zaczyna tworzenie zapalniczki od najlepszych, zaawansowanych technologicznie materiałów. Metale wysokiej jakości, takie jak aluminium, stanowią sześćdziesiąt pięć procent zapalniczki. Zapewnia to siłę i daje zapalniczce solidne, bardziej wyważone uczucie podczas trzymania jej w dłoni. Zbiornik paliwa wykonany jest z bardzo wytrzymałego Trogamidu®, mocnego materiału przypominającego plastik, który lepiej znosi rygory paliwa zawierającego butan niż bardziej tradycyjne materiały.

Wytworem tego skupienia się na jakości wykonania to elegancka podwójna zapalniczka z przyjemnym satynowo-srebrnym wykończeniem. Wystarczy jedno pstryknięcie osłony ochronnej i naciśnięcie przycisku, a opatentowany przez Porsche Design okrągły strumień ożywa za pomocą 30 małych otworów zaworowych, zapewniając doskonały odporny na wiatr płomień</ b>.

Zapalniczka Porsche Design PD 3 Silver to optymalny wybór, jeśli chodzi o dobrze zbudowane zapalniczki do użytku w każdych warunkach. Oszałamiająca wyglądem i funkcjonalnością, to prawdziwy nowoczesny klasyk.

Typ płomienia:
Odrzutowy płomień
Numer płomieni:
1
Paliwo:
Butan
Okno poziomu gazu:
Tak
Materiał:
Aluminium
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
66 mm x 33 mm x 15 mm
Zoptymalizowany dla palaczy fajki:
Nie
Waga:
75 g
Kolor:
Srebrny
Marka:
Porsche Design
Ekstra:
Brak
Produkt ID:
MFH259s
Kod EAN:
4046901404321

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 2,0/5   (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 100% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 11 lut 2023