Zapalniczka Porsche PD 3 Srebrna

606zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 6 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Porsche Design Studios jest dziełem człowieka stojącego za przełomowym Porsche 911, Ferdinanda Alexandra Porsche, i znajduje się w samym centrum najnowocześniejszego projektowania i tworzenia od lat 70. Spośród różnorodnej kolekcji dostępnych dziś akcesoriów do palenia, Zqpqlniczka Porsche Design PD 3 Silver jest ulubieńcem miłośników cygar na całym świecie.

Zespół Porsche Design zaczyna tworzenie zapalniczki od najlepszych, zaawansowanych technologicznie materiałów. Metale wysokiej jakości, takie jak aluminium, stanowią sześćdziesiąt pięć procent zapalniczki. Zapewnia to siłę i daje zapalniczce solidne, bardziej wyważone uczucie podczas trzymania jej w dłoni. Zbiornik paliwa wykonany jest z bardzo wytrzymałego Trogamidu®, mocnego materiału przypominającego plastik, który lepiej znosi rygory paliwa zawierającego butan niż bardziej tradycyjne materiały.

Wytworem tego skupienia się na jakości wykonania to elegancka podwójna zapalniczka z przyjemnym satynowo-srebrnym wykończeniem. Wystarczy jedno pstryknięcie osłony ochronnej i naciśnięcie przycisku, a opatentowany przez Porsche Design okrągły strumień ożywa za pomocą 30 małych otworów zaworowych, zapewniając doskonały odporny na wiatr płomień.

Zapalniczka Porsche Design PD 3 Silver to optymalny wybór, jeśli chodzi o dobrze zbudowane zapalniczki do użytku w każdych warunkach. Oszałamiająca wyglądem i funkcjonalnością, to prawdziwy nowoczesny klasyk.

Marka: Porsche Design
Waga: 75 g
Numer płomieni: 1
Kolor: Srebrny
Ekstra: Brak
Zoptymalizowany dla palaczy fajki: Nie
Kod EAN: 4046901404321
Dimensions: 66 mm x 33 mm x 15 mm
Paliwo: Butan
Typ płomienia: Odrzutowy płomień
Materiał: Aluminium
Okno poziomu gazu: Tak
Produkt ID: MFH259s

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Nikt jeszcze nie dodał recenzji
00:00 00:00