Lamborghini Estremo Zapalniczka Czerwona

Review rating 5/5
(2 Oceny)

a585

408zł.

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 2 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Legendarne supersamochody Ferruccio Lamborghini utorowały drogę jego synowi Antonio „Tonino” Lamborghini do kontynuowania rodzinnej tradycji jako liderów w najnowocześniejszym włoskim designie. Linia akcesoriów do cygar Tonino Lamborghini doskonale demonstruje tę nowoczesną stylizację. Nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w przypadku Zapalniczki Estremo Red.

Zapalniczka Estremo Red pięknie uosabia wygląd Lamborghini czerwonym lakierem i < b>chromowanymi akcentami, które emanują nowoczesnym wyrafinowaniem. Gumowany czarny przycisk zapłonu i szczotkowany metalowy panel tylny dopełniają przyciągającej wzrok zapalniczki.

Za płynnym ruchem spust uwalnia silny odporny na wiatr płomień strumieniowy, idealny do zapalania cygar w każdych warunkach. Na tylnym panelu znajduje się gustownie umieszczona tarcza Lamborghini, która służy również jako okienko poziomu paliwa. Kiedy okienko jest w kolorze czerwonym, zapalniczka jest wypełniona i gotowa do działania. Kiedy kolor zniknie, po prostu dodaj butan. To takie proste.

Łącząc precyzyjny design i funkcjonalność z niepowtarzalnym stylem Lamborghini, Zapalniczka Estremo Red daje oszałamiający efekt, który wywoła uśmiech na Twojej twarzy za każdym razem, gdy jej użyjesz. Do zapalniczki dołączone jest skórzane pudełko wyściełane aksamitem w kształcie tarczy Lamborghini. To świetne etui dla zapalniczki, gdy nie jest używana, a także doskonały prezent.
Produkt ID: 91015
Numer płomieni: 1
Kolor: Czerwony
Okienko do sprawdzenia poziomu gazu: Tak
Typ płomienia: Odrzutowy płomień
Model: A585
Paliwo: Butan
Dimensions: 72 mm x 35 mm x 12.7 mm
Waga produktu: 85 g
Wykonane z: Stal nierdzewna
Kod EAN: 4260128725254
Zoptymalizowany dla palaczy fajki: Nie
Marka: Lamborghini
Specjalne cechy: Brak

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(2 Rankingi)
Review rating  
100 % (2 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 26 maj 2019
Przekład z oryginału Deutsch (German)
Jestem naprawdę szczęśliwy! Wspaniały!
00:00 00:00