Lamborghini lighter 'Estremo' red

Lamborghini Estremo Zapalniczka Czerwona


4,7 (3 Oceny)
368 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Legendarne supersamochody Ferruccio Lamborghini utorowały drogę jego synowi Antonio „Tonino” Lamborghini do kontynuowania rodzinnej tradycji jako liderów w najnowocześniejszym włoskim designie. Linia akcesoriów do cygar Tonino Lamborghini doskonale demonstruje tę nowoczesną stylizację. Nigdzie nie jest to bardziej widoczne niż w przypadku Zapalniczki Estremo Red.

Zapalniczka Estremo Red pięknie uosabia wygląd Lamborghini czerwonym lakierem i < b>chromowanymi akcentami, które emanują nowoczesnym wyrafinowaniem. Gumowany czarny przycisk zapłonu i szczotkowany metalowy panel tylny dopełniają przyciągającej wzrok zapalniczki.

Za płynnym ruchem spust uwalnia silny odporny na wiatr płomień strumieniowy, idealny do zapalania cygar w każdych warunkach. Na tylnym panelu znajduje się gustownie umieszczona tarcza Lamborghini, która służy również jako okienko poziomu paliwa. Kiedy okienko jest w kolorze czerwonym, zapalniczka jest wypełniona i gotowa do działania. Kiedy kolor zniknie, po prostu dodaj butan. To takie proste.

Łącząc precyzyjny design i funkcjonalność z niepowtarzalnym stylem Lamborghini, Zapalniczka Estremo Red daje oszałamiający efekt, który wywoła uśmiech na Twojej twarzy za każdym razem, gdy jej użyjesz. Do zapalniczki dołączone jest skórzane pudełko wyściełane aksamitem w kształcie tarczy Lamborghini. To świetne etui dla zapalniczki, gdy nie jest używana, a także doskonały prezent.

Kod EAN:
4260128725254
Waga:
85 g
Materiał:
Stal nierdzewna
Typ płomienia:
Odrzutowy płomień
Model:
A585
Kolor:
Czerwony
Gaz:
Butan
Wymiary (wys. x szer. x gł.):
72 mm x 35 mm x 12.7 mm
Marka:
Lamborghini
Specjalne cechy:
Brak
Numer płomieni:
1
Okno poziomu gazu:
Tak
Nadająca się dla palaczy fakji:
Nie

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4,7/5   (3 Oceny)
 67% (2 Oceny)
 33% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 26 maj 2019

Jestem naprawdę szczęśliwy! Wspaniały!

 27 sty 2022