Colibri Stealth 3 Zapalniczka Czarny Metalik

Review rating 5/5
(2 Oceny)
454zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 6 produkty w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Colibri oferuje szeroką gamę znakomitych zapalniczek do cygar, ale żadna z nich nie dorównuje poziomowi wzornictwa i funkcjonalności zapalniczki Colibri Stealth 3. Ta nowoczesna piękność została zainspirowana postępami w projektowaniu lotniczym i zapewnia silną kontrolę płomienia, na której możesz polegać w dowolnym miejscu i czasie.

Zapalniczka Colibri Stealth 3 Metaliczna Czerń wygląda dokładnie jak część technologii stealth, która pomogła zainspirować jej projekt. Eleganckie metaliczne czarne wykończenie z solidnymi czarnymi akcentami zapewnia jej futurystyczny wygląd, który natychmiast zachęca do rozmowy.

Ta pełna funkcji zapalniczka to jedna najbardziej innowacyjnych propozycji Colibri z piramidalnym płomieniem, który zapewnia niezmiernie precyzyjną kontrolę płomienia. Trzy odporne na wiatr płomienie pochodni łączą się, tworząc płomień w kształcie piramidy, który szybko, skutecznie i z największą łatwością zapali cygara niezależnie od warunków wietrznych. Zapalniczka będzie działać nawet na wysokości ponad 3000 metrów. Możesz sprawdzić poziom butanu za pomocą okienka poziomu paliwa w dobrze widocznym niebieskim kolorze.

Ta ekscytująca kreacja to solidna opcja do zapalania cygar, która zapewni wysoką kontrolę płomienia bez względu na to, gdzie masz ochotę zapalić cygaro. Nowoczesna w stylu, solidnie zbudowana i niezwykle satysfakcjonująca w użyciu zapalniczka Colibri Stealth 3 przeniesie palenie cygar na inny poziom.
Waga: 112 g
Typ płomienia: Odrzutowy płomień
Materiał: Metal
Okno poziomu gazu: Tak
Kod EAN: 5037258036074
Numer płomieni: 3
Kolor: Czarny
Ekstra: Brak
Marka: Colibri

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(2 Rankingi)
Review rating  
100 % (2 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 26 sie 2020
Review rating
 03 lut 2020
00:00 00:00