Colibri Stealth 3 Zapalniczka Czarny Metalik Colibri Stealth 3 Zapalniczka Czarny Metalik   zdjęcie 2 Colibri Stealth 3 Zapalniczka Czarny Metalik   zdjęcie 3 Colibri Stealth 3 Zapalniczka Czarny Metalik   zdjęcie 4 Colibri Stealth 3 Zapalniczka Czarny Metalik   zdjęcie 5
Colibri Stealth 3 Zapalniczka Czarny Metalik

Colibri Stealth 3 Zapalniczka Czarny Metalik


5,0 (2 Oceny)
430 zł

Dostępność: Wyprzedany

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Colibri oferuje szeroką gamę znakomitych zapalniczek do cygar, ale żadna z nich nie dorównuje poziomowi wzornictwa i funkcjonalności zapalniczki Colibri Stealth 3. Ta nowoczesna piękność została zainspirowana postępami w projektowaniu lotniczym i zapewnia silną kontrolę płomienia, na której możesz polegać w dowolnym miejscu i czasie.

Zapalniczka Colibri Stealth 3 Metaliczna Czerń wygląda dokładnie jak część technologii stealth, która pomogła zainspirować jej projekt. Eleganckie metaliczne czarne wykończenie z solidnymi czarnymi akcentami zapewnia jej futurystyczny wygląd, który natychmiast zachęca do rozmowy.

Ta pełna funkcji zapalniczka to jedna najbardziej innowacyjnych propozycji Colibri z piramidalnym płomieniem, który zapewnia niezmiernie precyzyjną kontrolę płomienia. Trzy odporne na wiatr płomienie pochodni łączą się, tworząc płomień w kształcie piramidy, który szybko, skutecznie i z największą łatwością zapali cygara niezależnie od warunków wietrznych. Zapalniczka będzie działać nawet na wysokości ponad 3000 metrów. Możesz sprawdzić poziom butanu za pomocą okienka poziomu paliwa w dobrze widocznym niebieskim kolorze.

Ta ekscytująca kreacja to solidna opcja do zapalania cygar, która zapewni wysoką kontrolę płomienia bez względu na to, gdzie masz ochotę zapalić cygaro. Nowoczesna w stylu, solidnie zbudowana i niezwykle satysfakcjonująca w użyciu zapalniczka Colibri Stealth 3 przeniesie palenie cygar na inny poziom.
Typ płomienia:
Odrzutowy płomień
Numer płomieni:
3
Okno poziomu gazu:
Tak
Materiał:
Metal
Waga:
112 g
Kolor:
Czarny
Marka:
Colibri
Ekstra:
Brak
Kod EAN:
5037258036074

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5,0/5   (2 Oceny)
 100% (2 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 26 sie 2020
 03 lut 2020