Shot Glass Set in Leather Case

Zestaw Kieliszków w Skórzanym Etui


93 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 8 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Delektowanie się whisky lub innym alkoholem przy dobrym cygarze jest ulubionym zajęciem miłośników cygar od pokoleń. Kolby do picia to jedna z tradycyjnych opcji dla wielu miłośników cygar prowadzących aktywny tryb życia, ale kolby nie są idealne do dzielenia się napojami z innymi. Jeśli chcesz cieszyć się drinkiem z innymi, to zestaw kieliszków w skórzanym etui jest najlepszym rozwiązaniem.

Ten świetnie wykonany zestaw kieliszków pozwoli Ci cieszyć się ulubionym napojem w dobrym stylu, bez względu na to, gdzie planujesz się rozkoszować. Etui z czarnej skóry o głębokiej fakturze otwiera się, aby odsłonić cztery kieliszki o pojemności 35 ml, ułożone jeden w drugim, dzięki czemu mają kompaktowy i łatwy do przenoszenia rozmiar.

Dzięki rozmiarowi i kształtowi zbliżonemu do większości standardowych kieliszków do shotów mają one dużo miejsca na nalewanie, niezależnie od tego, czy pochodzą z kolby, butelki czy kranu. Po zakończeniu picia wystarczy opłukać i wysuszyć kieliszki, ponownie zapakować i zamknąć w etui do następnej okazji.

Czy to na polu golfowym, przy grillu na podwórku, na kempingu, na weselu, na rozdaniu dyplomów, czy przy jakiejkolwiek innej okazji, zestaw kieliszków w skórzanym etui z pewnością sprawi, że ta chwila będzie jeszcze bardziej satysfakcjonująca. Ten zestaw to także doskonały prezent.
Kod EAN:
4260384977220
Produkt ID:
7869
Materiał:
Szkło

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
Nikt jeszcze nie dodał recenzji