Szukasz prezentu, ale nie wiesz, jaki produkt kupić? Poniższe zalecenia pomogą Ci wybrać właściwy produkt.

W specjalnym serwisie podarunkowym HumidorDiscount można zakupić dowolne urządzenie nawilżające z spersonalizowaną plakietką z mosiądzu z wygrawerowanym imieniem bądź niezapomnianą wiadomością.

1) Jaki prezent jest idealny dla kogoś kto właśnie zaczyna palić cygara?

< 60 zł

Etui na cygara z wykładziną cedrową i zintegrowanym systemem nawilżania sprawi, że cygara będą dobrze przechowane i dobrze chronione po zakupie.

Model podstawowy słynnego obcinacza z linii Xikar. Klasyk.

Jeśli chcesz kupić humidor, zalecamy wydanie trochę więcej pieniędzy na zakup wysokiej jakości nawilżacza, który można kupić już od 99 EUR.

< 100 zł

Jest to podstawa wersja humidora wysokiej jakości. Wyposażony jest we wszystkie specjalne cechy kolekcji humidorów adorini deluxe.

Wyposażony jest w higrometr włosowy adorini, delikatny nawilżacz adorini i posiada innowacyjny RibTech w solidnym, wytrzymałym korpusie.

Z adorini możesz mieć pewność, że nawilżacz jest wyłożony prawdziwym hiszpańskim drewnem cedrowym, a nie tańszym mahońem lub innym cedrem.

< 200 zł

Są to nasze bestsellery w standardowych humidorach. Humidory Adidini Deluxe oferują doskonałą jakość i szereg innowacyjnych funkcji.

adorini Chianti to nasz najbardziej popularny humidor z tacą. Adorini Triest Deluxe w wykończeniu różanym jest jednym z naszych najbardziej popularnych humidorów.

Jego klasyczny wygląd spodoba się większości miłośników. Możesz też wybrać projekt, który najbardziej Ci odpowiada z pełnego zakresu naszych bestsellerowych humidorów .

W podobnym przedziale cenowym dostępna jest szeroka gama wysokiej jakości humidorów.

< 500 zł

Jeśli budżet pozwala, wybierz bestsellerowy humidor i podnieś standard na Cigar Heaven electronic system nawilżania w specjalnie obniżonej cenie.

Dla najlepszego efektu w przygotowaniu prezentu, dodaj elegancką czarną zapalniczkę z wbudowanym dziurkaczem do cygar i ewentualnie etui wyłożone cedrem które utrzymuje cygara w doskonałym stanie.

> 500 zł

Czujesz się szczodry i chcesz, aby twój przyjaciel zaczął swoje hobby w stylu.

Wybierz odpowiedni model spośród naszych humidorów szafkowych , które mogą przechowywać ponad 500 lub nawet do 3000 cygar.

2) Co jest idealnym prezentem dla długoletniego palacza cygar?

Większość doświadczonych palaczy rozwija silne preferencje dotyczące konkretnych marek i formatów cygar. Nawet jeśli znasz preferowane cygara swojego przyjaciela, nigdy nie wiesz, czy jest wystarczająco dużo miejsca w humidorze, aby prawidłowo przechowywać dodatkowe cygara.

Więc humidor lub akcesoria mogą być bezpieczniejszym upominkiem niż cygara. Jednym z naturalnych praw palących cygara jest to, że nie mają wystarczająco dużo miejsca w humidorze.

Im bardziej zagłębisz się w pasję palenia cygar, tym szybciej rośnie twoja kolekcja; gromadząc szeroką gamę cygar, o preferowanych mocnych i smakach oraz na różne okazje i czas palenia. Poważny miłośnik cieszy się posiadaniem właściwie przechowywanych cygar nie tylko w domu, ale także doceni humidor w biurze lub w domu letnim. Nasze rekomendacje zostały specjalnie wybrane, dla palaczy cygar, którzy mają już podstawowe akcesoria i humidor.

< 50 zł

Zapalniczka premium z silnym płomieniem szczególnie odpowiednia dla palaczy cygar wyposażona w zintegrowany dziurkacz do cygar odpowiedni do różnych formatów cygar.

< 100 zł

Idealny towarzysz na weekend, do domu letniego czy na jacht.

Do tej pory praktyczne amortyzowane humidory podróżne były to tylko proste plastikowe pudełka. Cedro pozwala przenosić doskonale chronione cygara w stylu.

< 200 zł

Nawet wśród najbardziej namiętnych palaczy zdecydowana większość nadal korzysta z pasywnych systemów nawilżających.

Mikroprocesorowy nawilżacz powietrza to nie tylko gadżet ale ogromna poprawa jakości magazynowania cygar, co oszczędza użytkownikowi dużo czasu na utrzymanie.

Świetny i naprawdę przydatny prezent dla palacza, który już wydaje się mieć wszystko.

Idealna zapalniczka dla perfekcjonisty w każdym miłośniku cygar.

Firma S.T Dupont dominuje w segmencie zapalniczek premium o wyjątkowej jakości produktu.

MaxiJet jest jedną z najlepiej sprzedających się zapalniczek na rynku.

< 650 zł

(3 526 zł)

Wymarzony humidor każdego miłośnika cygar. Jeden z największych na rynku modeli stacjonarnych, zawiera elektroniczny system nawilżania adorini Cigar Heaven z mikroprocesorem.

Mogą mieć wszystko, ale nie mają nic porównywalnego. Z przyjemnością przeniosą istniejący nawilżacz do letniego domu.

> 650 zł

Wyjątkowy prezent. Wybierz szafkę nawilżającą, aby cieszyć się dużym wyborem cygar w biurze lub w domu.

Dość miejsca na długotrwałe starzenie się Twoich ulubionych cygar i zachowanie szerokiej gamy cygar pod ręką, aby zaoferować je gościom i znajomym.

Humidor do cygara Roma na 2000-6000 cygar jest już wyposażony w elektroniczny system nawilżania i posiada oświetlenie wewnętrzne.

Jest on dostępny w różnych kolorach, aby lepiej dopasować się do wystroju.

Jeśli cena przekracza bieżący budżet, istnieje kilka przystępnych cenowo, ale wciąż bardzo imponujących humidorów do wyboru https://www.humidordiscount.com/humidor-cabinets/

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej porady, skontaktuj się z nami.