Pomysły na prezenty i rekomendacje dla palaczy cygar

Szukasz prezentu, ale nie wiesz, jaki produkt kupić? Poniższe zalecenia pomogą Ci wybrać właściwy produkt.

W specjalnym serwisie podarunkowym HumidorDiscount można zakupić dowolne urządzenie nawilżające z spersonalizowaną plakietką z mosiądzu z wygrawerowanym imieniem bądź niezapomnianą wiadomością.

1) Jaki prezent jest idealny dla kogoś kto właśnie zaczyna palić cygara?

< 275zł.

Etui na cygara z wykładziną cedrową i zintegrowanym systemem nawilżania sprawi, że cygara będą dobrze przechowane i dobrze chronione po zakupie.

Model podstawowy słynnego obcinacza z linii Xikar. Klasyk.

Jeśli chcesz kupić humidor, zalecamy wydanie trochę więcej pieniędzy na zakup wysokiej jakości nawilżacza, który można kupić już od 99 EUR.

< 458zł.

Jest to podstawa wersja humidora wysokiej jakości. Wyposażony jest we wszystkie specjalne cechy kolekcji humidorów adorini deluxe.

Wyposażony jest w higrometr włosowy adorini, delikatny nawilżacz adorini i posiada innowacyjny RibTech w solidnym, wytrzymałym korpusie.

Z adorini możesz mieć pewność, że nawilżacz jest wyłożony prawdziwym hiszpańskim drewnem cedrowym, a nie tańszym mahońem lub innym cedrem.

< 915zł.

Są to nasze bestsellery w standardowych humidorach. Humidory Adidini Deluxe oferują doskonałą jakość i szereg innowacyjnych funkcji.

adorini Chianti to nasz najbardziej popularny humidor z tacą. Adorini Triest Deluxe w wykończeniu różanym jest jednym z naszych najbardziej popularnych humidorów.

Jego klasyczny wygląd spodoba się większości miłośników. Możesz też wybrać projekt, który najbardziej Ci odpowiada z pełnego zakresu naszych bestsellerowych humidorów .

W podobnym przedziale cenowym dostępna jest szeroka gama wysokiej jakości humidorów.

< 2 286zł.

Jeśli budżet pozwala, wybierz bestsellerowy humidor i podnieś standard na Cigar Heaven electronic system nawilżania w specjalnie obniżonej cenie.

Dla najlepszego efektu w przygotowaniu prezentu, dodaj elegancką czarną zapalniczkę z wbudowanym dziurkaczem do cygar i ewentualnie etui wyłożone cedrem które utrzymuje cygara w doskonałym stanie.

> 2 286zł.

Czujesz się szczodry i chcesz, aby twój przyjaciel zaczął swoje hobby w stylu.

Wybierz odpowiedni model spośród naszych humidorów szafkowych , które mogą przechowywać ponad 500 lub nawet do 3000 cygar.

2) Co jest idealnym prezentem dla długoletniego palacza cygar?

Większość doświadczonych palaczy rozwija silne preferencje dotyczące konkretnych marek i formatów cygar. Nawet jeśli znasz preferowane cygara swojego przyjaciela, nigdy nie wiesz, czy jest wystarczająco dużo miejsca w humidorze, aby prawidłowo przechowywać dodatkowe cygara.

Więc humidor lub akcesoria mogą być bezpieczniejszym upominkiem niż cygara. Jednym z naturalnych praw palących cygara jest to, że nie mają wystarczająco dużo miejsca w humidorze.

Im bardziej zagłębisz się w pasję palenia cygar, tym szybciej rośnie twoja kolekcja; gromadząc szeroką gamę cygar, o preferowanych mocnych i smakach oraz na różne okazje i czas palenia. Poważny miłośnik cieszy się posiadaniem właściwie przechowywanych cygar nie tylko w domu, ale także doceni humidor w biurze lub w domu letnim. Nasze rekomendacje zostały specjalnie wybrane, dla palaczy cygar, którzy mają już podstawowe akcesoria i humidor.

< 229zł.

Zapalniczka premium z silnym płomieniem szczególnie odpowiednia dla palaczy cygar wyposażona w zintegrowany dziurkacz do cygar odpowiedni do różnych formatów cygar.

< 458zł.

Idealny towarzysz na weekend, do domu letniego czy na jacht.

Do tej pory praktyczne amortyzowane humidory podróżne były to tylko proste plastikowe pudełka. Cedro pozwala przenosić doskonale chronione cygara w stylu.

< 915zł.

Nawet wśród najbardziej namiętnych palaczy zdecydowana większość nadal korzysta z pasywnych systemów nawilżających.

Mikroprocesorowy nawilżacz powietrza to nie tylko gadżet ale ogromna poprawa jakości magazynowania cygar, co oszczędza użytkownikowi dużo czasu na utrzymanie.

Świetny i naprawdę przydatny prezent dla palacza, który już wydaje się mieć wszystko.

Idealna zapalniczka dla perfekcjonisty w każdym miłośniku cygar.

Firma S.T Dupont dominuje w segmencie zapalniczek premium o wyjątkowej jakości produktu.

MaxiJet jest jedną z najlepiej sprzedających się zapalniczek na rynku.

< 2 971zł.

Wymarzony humidor każdego miłośnika cygar. Jeden z największych na rynku modeli stacjonarnych, zawiera elektroniczny system nawilżania adorini Cigar Heaven z mikroprocesorem.

Mogą mieć wszystko, ale nie mają nic porównywalnego. Z przyjemnością przeniosą istniejący nawilżacz do letniego domu.

> 2 971zł.

Wyjątkowy prezent. Wybierz szafkę nawilżającą, aby cieszyć się dużym wyborem cygar w biurze lub w domu.

Dość miejsca na długotrwałe starzenie się Twoich ulubionych cygar i zachowanie szerokiej gamy cygar pod ręką, aby zaoferować je gościom i znajomym.

Humidor do cygara Roma na 2000-6000 cygar jest już wyposażony w elektroniczny system nawilżania i posiada oświetlenie wewnętrzne.

Jest on dostępny w różnych kolorach, aby lepiej dopasować się do wystroju.

Jeśli cena przekracza bieżący budżet, istnieje kilka przystępnych cenowo, ale wciąż bardzo imponujących humidorów do wyboru https://www.humidordiscount.com/humidor-cabinets/

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej porady, skontaktuj się z nami.