IM Corona Old Boy zapalniczka do cygar satynowy chrom

Review rating 5/5
(3 Oceny)
536zł.

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Wyprzedany
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
IM Corona to ulubiona marka miłośników fajki na całym świecie, którzy poszukują niezawodnej zapalniczki, jednocześnie eleganckiej i przyjaznej dla użytkownika. IM Corona oferuje mnóstwo zapalniczek, które zaspokajają tę potrzebę, ale żadna z nich nie jest tak szanowana jak legendarna Zapalniczka do Fajki IM Corona Old Boy Satynowy Chrom.

Ta atrakcyjna zapalniczka nawiązuje do dawnych czasów dzięki klasycznemu wzornictwu w stylu art deco. Jej satynowe chromowane wykończenie zapewnia wyrafinowany, ale nostalgiczny wygląd idealny na każdą okazję. Bez względu na to, jak zwyczajna lub formalna jest okazja, ta zapalniczka będzie jej gwiazdą.

Dzięki tradycyjnemu krzemieniowemu mechanizmowi iskrowemu, zapalniczka zapewnia miękki płomień, który wychodzi pod kątem, aby lepiej umieścić go w misce fajki. Wystarczy pociągnąć i obrócić, aby użyć zintegrowanego ubijaka. Możesz go użyć, gdy nadal jest przymocowany do zapalniczki lub całkowicie go wyjąć. Jego drugi koniec może służyć jako skrobak, a nawet jako śrubokręt do obracania śruby regulacji płomienia.

Połączenie trwałości, stylu i wszechstronności, nic tak naprawdę nie może się równać z serią Old Boy od IM Corona. Zapalniczka do Fajki IM Corona Old Boy Satynowy Chrom ulepszy Twoje palenie fajki z nutą klasy i pozwoli Ci cieszyć się każdym zapaleniem tytoniu z największą satysfakcją.
Technologia płomienia: Delikatny płomień
Płomienie: 1
Wykonane z: Metal
Marka: IM Corona
Kolor: Srebrny
Ekstra: Zintegrowane narzędzia do fajki

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 5/5
(3 Rankingi)
Review rating  
100 % (3 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 17 sie 2019
Przekład z oryginału Francais
Zapalniczka nie znaleziona nigdzie indziej.
Review rating
 04 kwi 2019
Review rating
 19 maj 2017
00:00 00:00