IM Corona Old Boy pipe lighter satin chrome IM Corona Old Boy pipe lighter satin chrome photo 2 IM Corona Old Boy pipe lighter satin chrome photo 6 IM Corona Old Boy pipe lighter satin chrome photo 8 IM Corona Old Boy pipe lighter satin chrome photo 10 IM Corona Old Boy pipe lighter satin chrome
IM Corona Old Boy pipe lighter satin chrome

IM Corona Old Boy zapalniczka do cygar satynowy chrom


5 (3 Oceny)
537 zł

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 7 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
IM Corona to ulubiona marka miłośników fajki na całym świecie, którzy poszukują niezawodnej zapalniczki, jednocześnie eleganckiej i przyjaznej dla użytkownika. IM Corona oferuje mnóstwo zapalniczek, które zaspokajają tę potrzebę, ale żadna z nich nie jest tak szanowana jak legendarna Zapalniczka do Fajki IM Corona Old Boy Satynowy Chrom.

Ta atrakcyjna zapalniczka nawiązuje do dawnych czasów dzięki klasycznemu wzornictwu w stylu art deco. Jej satynowe chromowane wykończenie zapewnia wyrafinowany, ale nostalgiczny wygląd idealny na każdą okazję. Bez względu na to, jak zwyczajna lub formalna jest okazja, ta zapalniczka będzie jej gwiazdą.

Dzięki tradycyjnemu krzemieniowemu mechanizmowi iskrowemu, zapalniczka zapewnia miękki płomień, który wychodzi pod kątem, aby lepiej umieścić go w misce fajki. Wystarczy pociągnąć i obrócić, aby użyć zintegrowanego ubijaka. Możesz go użyć, gdy nadal jest przymocowany do zapalniczki lub całkowicie go wyjąć. Jego drugi koniec może służyć jako skrobak, a nawet jako śrubokręt do obracania śruby regulacji płomienia.

Połączenie trwałości, stylu i wszechstronności, nic tak naprawdę nie może się równać z serią Old Boy od IM Corona. Zapalniczka do Fajki IM Corona Old Boy Satynowy Chrom ulepszy Twoje palenie fajki z nutą klasy i pozwoli Ci cieszyć się każdym zapaleniem tytoniu z największą satysfakcją.
Technologia płomienia:
Delikatny płomień
Płomienie:
1
Wykonane z:
Metal
Marka:
IM Corona
Kolor:
Srebrny
Ekstra:
Zintegrowane narzędzia do fajki

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 5/5   (3Oceny)
 100% (3 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 17 sie 2019
Przekład z oryginalnego języka Francais

Zapalniczka nie znaleziona nigdzie indziej.

 04 kwi 2019
 19 maj 2017