Credo Rondo Nawilżacz Czarny

Review rating 4.5/5
(2 Oceny)
108zł.

Dostępność: Wyprzedany
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Obecnie na rynku jest tak wiele różnych typów nawilżaczy, że znalezienie odpowiedniego nawilżacza dla Twoich potrzeb w zakresie nawilżania cygar może być trudne. Gdy chcesz nawilżyć pudełko cygar lub mniejszy humidor, masz do dyspozycji kultowy nawilżacz Credo Rondo Czarny.

Ten legendarny nawilżacz w kształcie krążka hokejowego jest ulubionym wyborem od dziesięcioleci, zapewniając niezawodne nawilżanie wysokiej jakości. Używany w humidorach, a nawet montowany fabrycznie w zapieczętowanych pudełkach cygar, ten mały klejnot jest idealny do utrzymania od 25 do 40 cygar w doskonałym stanie.

Każdy nawilżacz składa się z zewnętrznej powierzchni z twardego plastiku i specjalnej pianki oazowej, która została fabrycznie obrobiona glikolem propylenowym. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać wodę destylowaną i jesteś gotowy do działania. Dodawaj więcej wody destylowanej w razie potrzeby mniej więcej co trzy tygodnie, a następnie co sześć miesięcy dodawaj roztwór nawilżający, aby utrzymać piankę w doskonałym stanie. To wszystko, czego potrzeba do konserwacji.

Dzięki ponadczasowemu wzornictwu i kompaktowym rozmiarom ten nawilżacz dostosuje się do prawie każdej sytuacji. Masz większą kolekcję cygar? Po prostu użyj dwóch lub trzech z tych poręcznych urządzeń. Nawilżacz Credo Rondo Humidifier to niezawodny i łatwy w utrzymaniu nawilżacz, na który możesz liczyć już od pierwszego dnia.
Kod EAN: 4033215095598
Marka: Credo
Dimensions: 25 mm x 55 mm x 55 mm
Powłoka: Brak
Kolor: Czarny
Waga produktu: 60 g
Produkt ID: Credo Rondo Humidifier Black
Wyświetlacz: Brak
Wewnętrzny materiał gąbczasty: Gąbka
Nadaje się aż do: 40 cygar
Materiał: Tworzywo sztuczne ABS

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 4.5/5
(2 Rankingi)
Review rating  
50 % (1 Ranking)
Review rating  
50 % (1 Ranking)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating
 26 sie 2020
Review rating
 01 sie 2020
00:00 00:00