Credo Rondo Humidifier Black

Credo Rondo Nawilżacz Czarny


4,5 (4 Oceny)
109 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie - Dostępne tylko 2 produkty w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Obecnie na rynku jest tak wiele różnych typów nawilżaczy, że znalezienie odpowiedniego nawilżacza dla Twoich potrzeb w zakresie nawilżania cygar może być trudne. Gdy chcesz nawilżyć pudełko cygar lub mniejszy humidor, masz do dyspozycji kultowy nawilżacz Credo Rondo Czarny.

Ten legendarny nawilżacz w kształcie krążka hokejowego jest ulubionym wyborem od dziesięcioleci, zapewniając niezawodne nawilżanie wysokiej jakości. Używany w humidorach, a nawet montowany fabrycznie w zapieczętowanych pudełkach cygar, ten mały klejnot jest idealny do utrzymania od 25 do 40 cygar w doskonałym stanie.

Każdy nawilżacz składa się z zewnętrznej powierzchni z twardego plastiku i specjalnej pianki oazowej, która została fabrycznie obrobiona glikolem propylenowym. Wszystko, co musisz zrobić, to dodać wodę destylowaną i jesteś gotowy do działania. Dodawaj więcej wody destylowanej w razie potrzeby mniej więcej co trzy tygodnie, a następnie co sześć miesięcy dodawaj roztwór nawilżający, aby utrzymać piankę w doskonałym stanie. To wszystko, czego potrzeba do konserwacji.

Dzięki ponadczasowemu wzornictwu i kompaktowym rozmiarom ten nawilżacz dostosuje się do prawie każdej sytuacji. Masz większą kolekcję cygar? Po prostu użyj dwóch lub trzech z tych poręcznych urządzeń. Nawilżacz Credo Rondo Humidifier to niezawodny i łatwy w utrzymaniu nawilżacz, na który możesz liczyć już od pierwszego dnia.
Wewnętrzny materiał szafki nawilżającej:
Gąbka
Kod EAN:
4033215095598
Produkt ID:
Credo Rondo Humidifier Black
Kolor:
Czarny
Waga:
60 g
Powłoka:
Brak
Marka:
Credo
Dimensions:
25 mm x 55 mm x 55 mm
Nadaje się aż do:
40 cygar
Wyświetlacz:
Brak
Materiał:
Tworzywo sztuczne ABS

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4,5/5   (4 Oceny)
 50% (2 Oceny)
 50% (2 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 08 sie 2023
 15 sty 2023
 26 sie 2020
 01 sie 2020