Klipsy metalowe adorini Klipsy metalowe adorini zdjęcie 2
Klipsy metalowe adorini

Klipsy metalowe adorini


4,2 (5 Oceny)
7 zł

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 3-5 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Jeśli jesteś entuzjastą cygar, zapewne masz w swoim humidorze ich różne rodzaje. Chociaż świetnie jest mieć różne opcje cygar, śledzenie ich wszystkich może być źródłem frustracji. Innowacyjni eksperci z adorini mają odpowiedź na ten problem za pomocą prostego, ale niezwykle wydajnego rozwiązania: Metalowe Klipsy na Etykiety od adorini.
br> Te metalowe klipsy z łatwością przymocują się do rozdzielacza cedrowego w linii humidorów w rozmiarach M i L, zapewniając natychmiastowe korzyści dla potrzeb organizacji cygar. Dzięki eleganckiemu złotemu wykończeniu klipsy nadają całości bardziej profesjonalny wygląd, który idealnie nadaje się do biura, klubu golfowego, salonów lub innych obiektów komercyjnych.
br> Każdy klip ma miejsce na spersonalizowane etykiety, więc po prostu napisz lub wydrukuj etykietę, wstaw ją i gotowe! To takie proste! Ty decydujesz, jak chcesz oznakować cygara, czy to marką, rozmiarem, kodem pudełka, ceną, datą zakupu, typem opakowania, siłą, notami smakowymi lub w inny sposób, który może opisać twoją kolekcję. Czy ciągle zmienia się rotacja cygar? Nie ma problemu. Możesz wymieniać etykiety w dowolnym momencie. Metalowe klipsy do etykiet od adorini zapewniają niezbędną elastyczność na wyciągnięcie ręki.

Kolor:
Złoty
Marka:
Adorini
Kod EAN:
4260128729207

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4,2/5   (5 Oceny)
 80% (4 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 0% (0 Oceny)
 20% (1 Ocena)
 23 lut 2022

Niezły pomysł.

 22 kwi 2021

Doskonały

 11 mar 2021
 04 mar 2021
 09 lip 2020