Klipsy metalowe adorini

Review rating 4/5
(4 Oceny)
7zł.

Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie
Otrzymaj przesyłkę w ciągu dni roboczych
  • Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
Jeśli jesteś entuzjastą cygar, zapewne masz w swoim humidorze ich różne rodzaje. Chociaż świetnie jest mieć różne opcje cygar, śledzenie ich wszystkich może być źródłem frustracji. Innowacyjni eksperci z adorini mają odpowiedź na ten problem za pomocą prostego, ale niezwykle wydajnego rozwiązania: Metalowe Klipsy na Etykiety od adorini.
br> Te metalowe klipsy z łatwością przymocują się do rozdzielacza cedrowego w linii humidorów w rozmiarach M i L, zapewniając natychmiastowe korzyści dla potrzeb organizacji cygar. Dzięki eleganckiemu złotemu wykończeniu klipsy nadają całości bardziej profesjonalny wygląd, który idealnie nadaje się do biura, klubu golfowego, salonów lub innych obiektów komercyjnych.
br> Każdy klip ma miejsce na spersonalizowane etykiety, więc po prostu napisz lub wydrukuj etykietę, wstaw ją i gotowe! To takie proste! Ty decydujesz, jak chcesz oznakować cygara, czy to marką, rozmiarem, kodem pudełka, ceną, datą zakupu, typem opakowania, siłą, notami smakowymi lub w inny sposób, który może opisać twoją kolekcję. Czy ciągle zmienia się rotacja cygar? Nie ma problemu. Możesz wymieniać etykiety w dowolnym momencie. Metalowe klipsy do etykiet od adorini zapewniają niezbędną elastyczność na wyciągnięcie ręki.


Produkt ID: 13940
Kod EAN: 4260128729207

​Klienci, którzy zakupili ten produkt ...

Bestsellery wśród humidorów

Nie przegap bestsellerów w naszych TOP3 najpopularniejszych kategoriach #1 Humidory , # 2 Humidor Gabloty oraz #3Adorini Humidory .

Oceny i recenzje klientów

Ogólna ocena Review rating 4/5
(4 Rankingi)
Review rating  
75 % (3 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
0 % (0 Rankingi)
Review rating  
25 % (1 Ranking)
Review rating
 22 kwi 2021
Review rating
 11 mar 2021
Review rating
 04 mar 2021
Review rating
 09 lip 2020
00:00 00:00