Matera - Deluxe Matera - Deluxe Matera - Deluxe Matera - Deluxe Matera - Deluxe Matera - Deluxe
Matera - Deluxe

Adorini Matera Deluxe Humidor


4,7 (53 Oceny)
1 651 zł
1 463 zł

Darmowa wysyłka
Dostępność: Niezwłocznie / w magazynie Otrzymaj przesyłkę w ciągu 5-8 dni roboczych

Ilość

  • Najniższa cena gwarantowana
    Najniższa cena gwarantowana
  • 100% Satysfakcji Gwarantowane
    100% Satysfakcji Gwarantowane
Dla tych, którzy szukają humidora, który łączy w sobie elegancki wygląd i funkcjonalną konstrukcję, zespół adorini stworzył idealny wybór, który wniesie ciepło i wyrafinowanie do każdego pokoju lub biura. Humidor Matera Deluxe pięknie łączy prosty, stylowy wygląd z najpopularniejszymi funkcjami adorini, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do przechowywania nawet 150 cygar w rozmiarze Corona.

Matera Deluxe przyciąga wzrok matowym wykończeniem z ziarnistej okleiny orzechowej, która jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także przyjemna w dotyku. Zamek i klucz dodają odrobinę luksusu do cudownie stonowanego wyglądu zewnętrznego, podczas gdy pokrywa otwiera się, aby odsłonić wyrafinowane wnętrze pełne innowacyjnych rozwiązań. Okładzina z parzonego forniru cedru hiszpańskiego jest ozdobiona żebrami wentylacyjnymiRibTech, które pomagają poprawić cyrkulację powietrza w całym humidorze.


Dołączona jest także wysuwana taca, która jest zoptymalizowana pod kątem nowoczesnych nawilżaczy elektronicznych i posiada
AirVentfirmy adorini, który dodatkowo wspomaga cyrkulację powietrza. Te cechy współgrają z dołączonymi przegródkami i klipsami na etykiety, dając Ci możliwość oddzielenia i lepszego uporządkowania Twoich ulubionych cygar.


Pozłacany
nawilżacz Deluxe na bazie polimeru akrylowego utrzymuje cygara w optymalnej wilgotności i pozwala Ci na większą elastyczność w kontroli wilgotności dzięki regulowanym otworom wentylacyjnym. Do nawilżacza dołączony jest precyzyjny higrometr włosowy , który został wygodnie wstępnie skalibrowany. Seria magnesów i sprytnie zamaskowana metalowa płytka ukryta pod cedrową okleiną mocno trzymają nawilżacz i higrometr na swoim miejscu.


Super wytrzymała konstrukcja korpusu i solidne, ręcznie polerowane zawiasy kwadrantowe dodają tylko wytrzymałości i trwałości humidorowi, który jest objęty legendarną dożywotnią gwarancją Adorini. Dzięki tym wszystkim innowacyjnym dodatkom humidor Matera Deluxe jest marzeniem miłośnika cygar, który zapewni bezpieczeństwo i ochronę twoim najcenniejszym fajkom.
Mieści do 150 cygar corona.

Oblicz online, ile cygar zmieści się w humidorze
Higrometr:
Skalibrowane higrometr o wysokiej precyzji, zoptymalizowany do przechowywania cygar
Zewnętrzne wykończenie:
Matowy
Dzielniki uwzględnione:
6
Tace:
1
Zamek i klucz blisko nawilżacza:
Tak
Materiał szafki nawilżacza:
Drewno
Wewnętrzny materiał forniru:
Bardzo wytrzymały hiszpański cedr traktowany parą z otworami wentylacyjnymi
Zewnętrzny materiał forniru:
Drewno
Szerokość:
370 mm
Wysokość:
150 mm
Inner dimmensions
316 mm x 191 mm x 120 mm
Waga:
3900 g
Kolor:
Brązowy
Marka:
Adorini
Gwarancja:
Adorini gwarancja do końca życia
Produkt ID:
4511
Kod EAN:
4260128724813

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

 Oceny i recenzje klientów
 4.7/5   (53Oceny)
 79% (42 Oceny)
 15% (8 Oceny)
 4% (2 Oceny)
 2% (1 Ocena)
 0% (0 Oceny)